Logo

صفحه اصلي > اقتصادی > کارگاه بسته بندی با برچسب تقلبی برنج در فردیس کشف شد

کارگاه بسته بندی با برچسب تقلبی برنج در فردیس کشف شد


23 دی 1400. نويسنده: monshi


رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس اعلام کرد که یک کارگاه فاقد مجوز و بسته بندی با برچسب تقلبی برنج در شهرک منظریه این شهرستان کشف و ۲۵ تن برنج ضبط شد.
داود مافی افزود: طبق گزارش های مردمی مبنی بر تخلف یک انبار برنج در شهرک منظریه فردیس بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت به مکان مورد نظر اعزام شدند.وی توضیح داد: در این بازدید حدود ۲۵ تن برنج ایرانی و خارجی کشف شد که متصدی آن با اختلاط برنج های ایرانی و خارجی اقدام به بسته بندی و عرضه آن به بازار می کرد.رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس اظهار داشت: متصدیان این کارگاه برنج در بسته های ۱۰ کیلو گرمی با نشان های تقلبی برنج هاشمی، دم سیاه، سرکل، شمشیری، دربار، فجر، شیرودی، رزدانه و امثال آن به بازار عرضه می کردند.
وی ارزش ریالی تخلف این کارگاه را حدود ۳۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و از شهروندان فردیس خواست به هنگام خرید از فروشگاه های معتبر و دارای مجوز اقلام کالای اساسی را تهیه کنند.
همچنین مردم هر گونه تخلف در این زمینه را به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت ، معدن ، تجارت و سامانه ۱۳۵ اداره تعزیرات حکومتی اعلام کنند.شهرستان ۷۰۰ هزار نفری فردیس در جنوب کرج مرکز استان البرز قرار دارد.
بازگشت