5 خرداد 1401
شماره خبر: 268011

ویژه برنامه های فرهنگی در محله های محروم کرج اجرا می شود

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریسرپرست معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج اعلام کرد: امسال ویژه برنامه های فرهنگی ، هنری و اجتماعی با هدف ایجاد نشاط عمومی در محله های محروم کرج به اجرا در می آید.
« مهدی علیمردانی » افزود: برهمین اساس جشن ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر با هدف افزایش نشاط اجتماعی و تکریم جایگاه دختران در محله های کم برخوردار کرج اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت افزایش نشاط اجتماعی در جامعه بخصوص در محله ها و مناطق کم برخوردار کرج گفت: نشاط اجتماعی و سلامت در زمان حاضر از مهم ترین دغدغه های جامعه است؛ مناطق کم برخودار نیز با وجود موضوعات مختلف نیاز به نگاه بهتر و دقیق تر داشته و می بایست اهتمام ویژه ای درخصوص تمامی مسایل آنها به ویژه نشاط اجتماعی، سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی صورت پذیرد.این مسوول بیان داشت : در همین راستا سازمان فرهنگی شهرداری کرج علاوه بر برنامه ریزی در خصوص گرامیداشت و برگزاری جشن های ملی و مذهبی، سعی دارد قدم های متفاوتی در مناطق محروم شهر کرج بردارد. علیمردانی افزود: با هدف تکریم دختران به عنوان سرمایه انسانی در جامعه، جشن ولادت حضرت معصومه(س) و نکوداشت روز دختر در محله اسلام آباد کرج به عنوان یک محله کم برخودار اما دوست داشتنی و قدیمی برگزار می شود که می تواند اتفاق خوبی در افزایش نشاط و همچنین رضایتمندی مردمی باشد. تکریم دختران نمونه، رصد ستارگان در رصدخانه مرکز علمی آسمان نما، موسیقی، مولودی خوانی و آیتم های متنوع از جمله برنامه های است که در جشن روز دختر شاهد خواهیم بود.علیمردانی ضمن دعوت از تمام شهروندان برای حضور در این جشن، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری مردمی و دستگاه های مسوول، قدم های مثبت و بیشتر و موثرتری برای تمامی اقشار جامعه شهری کرج برداشته شود.