3 مهر 1390
شماره خبر: 1748

حماسه دفاع مقدس معادلات دنیاپرستان را به هم زد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

حماسه دفاع مقدس معادلات دنیاپرستان را به هم زد

استاندار البرز در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره جنگ تحمیلی، شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافراز ایران را گرامی داشت و گفت: حماسه دفاع مقدس معادلات دنیاپرستان را به هم زد.
در متن پیام استاندار البرز به مناسبت هفته دفاع مقدس آمده است: 31شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.
در ادامه این پیام آمده است: دوران هشت ساله دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این رمز و بوم، به مثابه یکی از حساس‌ترین و بارزترین برهه‌های حیات راستین این ملت، همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد.
استاندار البرز در ادامه این پیام آورده است: دفاع امت اسلامی ایران در برابر تجاوز همه‌جانبه دشمنان اسلام، در تاریخ افتخار آفرینی مبارزات حق‌طلبانه، یک ملت بزرگ و مقاوم ، فروزان خواهد بود. پایداری ایران اسلامی که برخاسته از روح وحدت و ایمان بود، در سایه هدایتهای امام خمینی (ره) شکل گرفت و باعث احیای یک مکتب سازنده و نهضت های آرمانگرا و ایدئولوژی جهانگیر شد.
در این پیام تصریح شده است: دفاع مقدس ما در زمینه‌های مختلف سیاسی، ‌نظامی، اجتماعی، فرهنگی و ... توانست معادلات جهانی معمول را بر هم زند و تحلیل‌های مادی دنیاپرستان را نقش بر آب سازد. این حادثه عظیم، بی شک در یاد ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسلهای بعد بر جای خواهدگذاشت.
در ادامه این پیام آمده است: ضمن گرامیداشت یاد امام راحل (ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی به ویژه شهدای غیور استان البرز آغاز این هفته را به ملت غیور ایران اسلامی به ویژه مردم شریف استان البرز تبریک عرض می کنم.
در پایان این متن آورده شده: فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به حضور تمام مردم شریف و متدین استان به ویژه رزمندگان، ایثارگران و نیروهای توانمند و جان بر کف ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی که حضور و نقش مهمی در خلق حماسه‌های دفاع مقدس داشته‌اند، تبریک عرض کرده و به روان پاک شهدای هشت سال دفاع مقدس استان البرزدرود می‌فرستیم.




منبع :‌خبرگزاري مهر