22 خرداد 1403
شماره خبر: 306137

مشخصات بیش از هزار قلم کالای مسروقه شهروندان البرزی در سامانه نما منتشر شد

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعیرئيس پليس آگاهي استان گفت: مشخصات بيش از هزار قلم کالاي مسروقه کشف شده استان براي شناسايي توسط مالباختگان در سامانه نما منتشر شد.
سرهنگ " حکمت اله شجاعي" اظهار کرد: اين کالاها در سامانه نما پليس آگاهي براي اطلاع مالباختگان به نمايش گذاشته شده است. وي اضافه کرد: اکنون بيش از ۱۵۰ درخواست جديد مالباختگان به پليس آگاهي استان البرز براي شناسايي اموال سرقت شده ارجاع شده است. وي يادآورشد: مالباختگان تا پيش از راه اندازي سامانه نما براي شناسايي اموال مسروقه خود به پليس آگاهي مراجعه مي‌کردند که فعاليت اين سامانه علاوه بر عدم مراجعه به مقر پليس، دسترسي سريع به اطلاعات اموال کشف شده را آسان کرده است. سرهنگ شجاعي بيان کرد: در اين سامانه قسمتي از شماره سريال اموال کشف شده با عکس کالاي کشف شده بارگذاري شده که مالباختگان مي‌توانند براي ورود به سامانه نما کد ملي خود را وارد کنند و پس از انتخاب استان مورد نظر سريال کالاي سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود. رئيس پليس آگاهي البرز افزود: مالباختگان شماره سريال اموال به سرقت رفته خود را به اين سامانه اعلام تا به محض کشف آنها، اطلاع رساني سريع صورت گيرد.
«سامانه نما نرم ابزاري براي ثبت مشخصات و شماره سريال کالاي مسروقه که به وسيله آن مالباختگان مي‌توانند به صورت مجازي کالاهاي کشف را رصد کنند.»

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود