تصویر فردیس به توسعه فضای کتابخانه نیاز دارد

فردیس به توسعه فضای کتابخانه نیاز دارد

پرینت       شماره خبر: 267531 27 اردیبهشت 1401 - 11:39 سپیدار آنلاین: شهرستان فردیس با جمعیت ۷۰۰ هزار نفری با کمبود سرانه‌های مختلف از جمله کمبود کتابخانه‌ها مواجه است؛ در این میان چندین اراضی از سوی شهرداری‌ها برای ساخت کتابخانه واگذار شده است که متاسفانه بنا به دلایل متعددی هنوز به نتیجه نرسیده است.

تصویر آنچه که از یک تور گردشگری دستگیر خبرنگاران البرز شد

آنچه که از یک تور گردشگری دستگیر خبرنگاران البرز شد

پرینت       شماره خبر: 267357 24 اردیبهشت 1401 - 10:31 سپیدار آنلاین: تور گردشگری گلابگیری با هدف معرفی بخشی از جاذبه های طبیعی ، کشاورزی و تاریخی استان البرز روز پنجشنبه با ابتکار خانه مطبوعات استان برای خبرنگاران برگزار شد که می توان تنوع بخشی در کشت و کار ، نجات اراضی و توسعه گردشگری را مهمترین پیام این بازدید به مردم و مسوولان مخابره کرد.

تصویر روز قدس تریبون جهانی برای انعکاس مظلومیت فلسطین

روز قدس تریبون جهانی برای انعکاس مظلومیت فلسطین

پرینت       شماره خبر: 266799 10 اردیبهشت 1401 - 11:43 سپیدار آنلاین: فرهنگیان البرز اظهارداشتند: روز قدس تریبون جهانی برای انعکاس مظلومیت فلسطین است تا در این روز فریاد مقاومت و آزادی در جهان طنین انداز شود.

تصویر تالاب صالحیه از بی آبی جان ندارد

تالاب صالحیه از بی آبی جان ندارد

پرینت       شماره خبر: 266716 08 اردیبهشت 1401 - 09:14 سپیدار آنلاین: تالاب؛ آبگیر؛ مرداب؛ جایی میان دو محیط زیست آبی و خشکی، چه فرقی می‌کند چه صدایش کنیم؛ چه فرقی می‌کند آبش شیرین باشد یا شور؛ مهم این است که مهمترین عنصر حیات را از دست کریمانه رود گرفته و در دلش محافظت می کند تا آرام آرام به لب تشنه خاک بریزد و سبزش کند و گل‌های زیبای مردابی را بر چهره‌اش بنشاند و زیستگاه پرندگان زیبایی بشود که از دور دست‌ها به پناهش می‌آیند.

تصویر ایجاد شهرک دانش بنیان رهاورد سفر رئیس جمهور به البرز

ایجاد شهرک دانش بنیان رهاورد سفر رئیس جمهور به البرز

پرینت       شماره خبر: 266645 07 اردیبهشت 1401 - 10:27 سپیدار آنلاین: استان البرز که با ۳۰۹ شرکت دانش بنیان در رتبه چهارم کشوری جای دارد، سالها در سایه بی توجهی به این ظرفیت بی نظیر در خواب رفته بود اما اینک با مصوبه سفر استانی دولت مبنی بر ایجاد شهرک های دانش بنیان، در مسیر ریل گذاری اشتغال دانش بنیان قرار گرفته است.

تصویر ماجرای کلاهبرداری از اعتمادکنندگان به نماد اینماد در خریدهای اینترنتی

ماجرای کلاهبرداری از اعتمادکنندگان به نماد اینماد در خریدهای اینترنتی

پرینت       شماره خبر: 266419 31 فروردین 1401 - 15:47 سپیدار آنلاین: نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد) در بین مردم به عنوان نماد الکترونیکی تضمین‌کننده فروشگاه‌های اینترنتی شناخته می‌شود اما با این وجود مشاهده شده برخی فروشگاه‌های اینترنتی با وجود داشتن اینماد، اقدام به کلاهبردای می‌کنند و با وجود دریافت پول از خریدار کالایی تحویل نمی‌دهند.

تصویر کلاهبرداری فروشگاه اینترنتی با شعار فروش امن اقساطی

کلاهبرداری فروشگاه اینترنتی با شعار فروش امن اقساطی

پرینت       شماره خبر: 266386 31 فروردین 1401 - 08:59 سپیدار آنلاین: براساس گزارشاتی که مالباختگان فروشگاه اینترنتی آی‌دیجی در سامانه سوت‌زنی خبرگزاری فارس ثبت کرده‌اند، محصولات بیش از ۱۷۰۰ سفارش این شرکت با تاخیر چند ماهه همچنان به دست خریداران نرسیده است.

تصویر بلوار شهدای حسین آباد راه آهن؛ گره گشای ترافیک چندین ساله در جنوب کرج

بلوار شهدای حسین آباد راه آهن؛ گره گشای ترافیک چندین ساله در جنوب کرج

پرینت       شماره خبر: 266347 30 فروردین 1401 - 12:39 سپیدار آنلاین: یکی از دستاوردهای ۷ ماهه دوره ششم مدیریت شهری کرج اقدام در جهت تکمیل و بهره برداری از بلوار شهدای حسین آباد راه آهن بود که گره گشای ترافیک چندین ساله جنوبِ این کلانشهر شد.

تصویر «چهارشنبه های مردمی»؛ شهرداری کرج با مردم و برای مردم

«چهارشنبه های مردمی»؛ شهرداری کرج با مردم و برای مردم

پرینت       شماره خبر: 266223 28 فروردین 1401 - 10:57 سپیدار آنلاین: یکی از اقداماتِ خوب و قابل توجه شهرداری کرج در دوره کنونی اجرای طرح «چهارشنبه های مردمی» است که طی آن شهردار، معاونین و جمعی از مدیران ارشد شهری علاوه بر سایر راه‌های ارتباطی در مکان مقدس و وحدت آفرین مصلی نماز جمعه گرد هم آمده و شنونده و پیگیر دیدگاه‌ها، مطالبات و انتقادات مردمی می‌شوند.

تصویر برگزاری دوازده مرحله طرح جهادی «علمداران خدمت» در سال ۱۴۰۰

برگزاری دوازده مرحله طرح جهادی «علمداران خدمت» در سال ۱۴۰۰

پرینت       شماره خبر: 266219 28 فروردین 1401 - 10:52 سپیدار آنلاین: یکی از اقدامات مثبت دوره ششم مدیریت شهری کرج در عمر ۷ ماهه خود برگزاری دوازده مرحله طرح جهادی نگاهداشت شهر موسوم به «علمداران خدمت» بوده که طی آن فعالیت هایی در جهت توجه به مشکلات و مسائل محلات سطح شهر صورت پذیرفت.

تصویر حکایت سفره‌هایی که هر روز کوچک‌تر می‌شود

حکایت سفره‌هایی که هر روز کوچک‌تر می‌شود

پرینت       شماره خبر: 266164 27 فروردین 1401 - 11:04 سپیدار آنلاین: چند روزی از آغاز سال جدید نگذشته بود که رکوردشکنی قیمت گوجه فرنگی به صدر جدول اخبار رسید و بخش مهمی از مکالمات مردم در باقی مانده دید و بازدیدهای نوروزی را به خود اختصاص داد. در کنار کورس روز به روز قیمت گوجه، شاهد بالا رفتن نامحسوس نرخ محصولات دیگری مثل سیب زمینی، پیاز، بادمجان و ... هم بودیم ولی روند افزایش قیمت هیچ کدام از آنها به اندازه گوجه‌ای که تا دیروز عضو ثابت اغلب وعده‌های غذایی خانواده‌ها بود، دود از کله مردم بلند نکرد.

تصویر مرگ تدریجی تنهاتالاب مرکزکشور

مرگ تدریجی تنهاتالاب مرکزکشور

پرینت       شماره خبر: 266150 27 فروردین 1401 - 10:38 سپیدار آنلاین: نفس‌های صالحیه به‌عنوان تنها تالاب مرکز کشور این روزها به شماره افتاده و حیات وحش این تالاب در معضر نابودی است، البته خشک شدن این تالاب تبعات زیستی محیط دیگری را نیز به همراه دارد.

تصویر جان دوباره ورزش البرز با تدبیر دولت سیزدهم

جان دوباره ورزش البرز با تدبیر دولت سیزدهم

پرینت       شماره خبر: 266148 27 فروردین 1401 - 10:35 سپیدار آنلاین: البرز موسوم به سرزمین ایران کوچک با وجود تمام کاستی ها به خصوص در بخش زیر ساختی در حوزه هایی از جمله ورزش توانسته به خوبی بدرخشد و امروز به عنوان یکی از مهم ترین مناطق قهرمان پرور و مدال آور در سطح ملی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

تصویر گام بلند دولت مردمی و بازگشت امید به ساکنان ایران کوچک

گام بلند دولت مردمی و بازگشت امید به ساکنان ایران کوچک

پرینت       شماره خبر: 266141 27 فروردین 1401 - 09:12 سپیدار آنلاین: مصوبات سفر یک روزه رئیس جمهور و هیات دولت برای البرز امید دوباره در بین ساکنان این استان به وجود آورد، اقدام ارزشمندی که به سر خط اخبار هفته گذشته این استان تبدیل شد.

تصویر کلاهبرداری هوشمند با لپ‌تاپ و گوشی گران

کلاهبرداری هوشمند با لپ‌تاپ و گوشی گران

پرینت       شماره خبر: 266089 25 فروردین 1401 - 09:35 سپیدار آنلاین: سایتی که اقدام به فروش اقساطی کالا‌های دیجیتالی مثل گوشی‌های تلفن همراه و لپ‌تاپ و... کرده بود و نه‌تنها در موعد مقرر اقدام به تحویل کالا نکرده بلکه پول مشتریان را عودت هم نمی‌دهد و علیه‌شان اعلان جنگ کرده است.

تصویر جمعیت ایران می‌تواند ۱۵۰ میلیون نفر باشد اما به یک شرط: مدیریت درست

جمعیت ایران می‌تواند ۱۵۰ میلیون نفر باشد اما به یک شرط: مدیریت درست

پرینت       شماره خبر: 266034 24 فروردین 1401 - 12:35 سپیدار آنلاین: امروزه تغییرات اقلیمی و گرمایش جهانی یکی از مهمترین چالش‌های زیست محیطی محسوب می‌شود که تمام کشورهای جهان از جمله ایران را تحت تاثیر خود قرار داده است.

تصویر سفر بدون تشریفات، پرکار و با برکت رئیس جمهور به البرز

سفر بدون تشریفات، پرکار و با برکت رئیس جمهور به البرز

پرینت       شماره خبر: 265771 20 فروردین 1401 - 11:14 سپیدار آنلاین: ۱۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۱مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان ، یک روز شیرین و به یادماندنی در تاریخ سرزمین اقوام یعنی البرز سرافراز بود؛ در این روز انجام سفر مبارک ، پرخیر و برکت و بدون تشریفات رئیس جمهور و همراهان خاطره ای از خدمت بی منت در ذهن مردم این دیار برجای گذاشت.

تصویر گزارش حضور مماینده ویژه سفر ریاست جمهوری در شهرستان ساوجبلاغ

گزارش حضور مماینده ویژه سفر ریاست جمهوری در شهرستان ساوجبلاغ

پرینت       شماره خبر: 265727 20 فروردین 1401 - 08:58 سپیدار آنلاین: دکترعلی سلاجقه بعنوان نماینده ویژه سفر ریاست جمهوری همزمان با حضور ریاست محترم جمهور وهیات دولت در استان البرز، با حضور در شهرستان ساوجبلاغ ، در برنامه های پیش بینی شده این شهرستان شرکت کرد.

تصویر آنچه در سفر نماینده رئیس جمهور به شهرستان کرج گذشت

آنچه در سفر نماینده رئیس جمهور به شهرستان کرج گذشت

پرینت       شماره خبر: 265709 20 فروردین 1401 - 08:26 سپیدار آنلاین: دکتر احمد وحیدی وزیر محترم کشور که بعنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان کرج سفر کرد؛ 5 ساعت از نقاط مختلف کلانشهر کرج در مرکزیت استان البرز بازدید میدانی داشت و به بررسی و ارزیابی مسائل شهری،اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی پرداخت.

تصویر هوای پاک و زمین سالم مطالبه البرزنشینان از دولت سیزدهم

هوای پاک و زمین سالم مطالبه البرزنشینان از دولت سیزدهم

پرینت       شماره خبر: 265628 18 فروردین 1401 - 12:25 سپیدار آنلاین: استان البرز به وسعت پنج هزارو۸۰۰ کیلومتر علیرغم تنوع بالای اقلیمی مشکلات زیست محیطی فراوانی در زمینه آلودگی هوا و زمین وجود دارد که کاستن از این مشکلات نیازمند توجه دولت مردمی سیزدهم است.

تصویر این خانه های لرزان البرز تاب زلزله را ندارند

این خانه های لرزان البرز تاب زلزله را ندارند

پرینت       شماره خبر: 265624 18 فروردین 1401 - 12:13 سپیدار آنلاین: آمار رسمی نشان می دهد که یک سوم جمعیت سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفری استان البرز در خانه های غیر ایمن و سست بنا زندگی می کنند که هرگاه سخنی از زلزله در میان است ، دلهای ساکنان آنها می لرزد.

تصویر پای لنگان مدیریت پسماند پزشکی در البرز

پای لنگان مدیریت پسماند پزشکی در البرز

پرینت       شماره خبر: 265614 18 فروردین 1401 - 09:09 سپیدار آنلاین: بارها تصاویری از تخلیه نخاله‌های عفونی در زمین‌‎های حوالی نیروگاه منتظر قائم فردیس درفضای مجازی منتشر شده و چند وقتی بیشتر نیست که از موضوع ریخته شدن زباله های پزشکی یکی از درمانگاه‌های فردیس در سطل مکانیزه شهری می‌گذرد. مسؤولیت مدیریت پسماند های پزشکی بر عهده کیست؟ باوجود اهمیت موضوع، پیگیری ها نشان می دهد نقص در مدیریت پسماند های پزشکی از جمع آوری تا امحاء فقط مربوط به فردیس نیست و مبتلابه استان البرز است!

تصویر تامین فضای آموزشی مناسب درخواست البرزی ها از دولت

تامین فضای آموزشی مناسب درخواست البرزی ها از دولت

پرینت       شماره خبر: 265610 18 فروردین 1401 - 09:02 سپیدار آنلاین: البرز با جمعیت سه میلیون و۲۰۰ هزار نفری یکی از مناطق محروم کشور به لحاظ فضای آموزشی است که این موضوع از مهمترین درخواست های مردمی و آموزش و پرورش در سفر رئیس جمهور به این استان را تشکیل می دهد.