تصویر ساماندهی کودکان کار با دستان خالی

ساماندهی کودکان کار با دستان خالی

پرینت       شماره خبر: 256049 05 مرداد 1400 - 16:45 سپیدار آنلاین: رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس گفت: با توجه به جمعیت ۶۰۰ هزارنفری، حجم آسیب‌ها و وظایف متعدد بهزیستی، این اداره با حدود یک چهارم از ظرفیت نیروی انسانی مورد نیاز به ارائه خدمت مشغول است و افزایش چارت سازمانی درِ این اداره ضرورت دارد.


تصویر مدارس فرسوده، کلاس‌های ۵۰ نفره و کمبود معلم، مسأله البرز این است!

مدارس فرسوده، کلاس‌های ۵۰ نفره و کمبود معلم، مسأله البرز این است!

پرینت       شماره خبر: 256007 04 مرداد 1400 - 16:36 سپیدار آنلاین: روزهای اولی که کرونا آمد و مدارس بر اساس ابلاغ ستاد ملی کرونا تعطیل شد، اغلب دانش آموزان سر کیف بودند که چند وقتی مدرسه نمی‌روند. اما حالا که بیش از یکسال از تعطیلی مدارس می‌گذرد، همان دانش‌آموزان خوشحال، غمگین‌ترین روزها را می‌گذرانند. برخی دلتنگ درس و مدرسه‌اند، عده‌ای دیگر هم دلتنگ همکلاسی‌ها و شیطنت‌های داخل مدرسه. خانه ماندن و تحصیل مجازی برای خیلی‌هایشان سخت شده است.

تصویر گُلِ ریحان پژمرد، ریشه را دریابید!

گُلِ ریحان پژمرد، ریشه را دریابید!

پرینت       شماره خبر: 255911 27 تیر 1400 - 15:49 سپیدار آنلاین: تیم فوتبال گل ریحان تنها نماینده فوتبال البرز در حالی به لیگ دسته دو سقوط کرد که حواشی دست بردار آن نیست، در ابتدای فصل تغییر کادر فنی پا بر گلوی تیم گذاشته بود و پس از گذراندن حواشی مبنی بر وجود تبانی و شرط بندی در تیم، حالا ماشه اسلحه تقلبی روی سر گل پژمرده ریحان قرار گرفته است.

تصویر معلمی که هنوز شوق آموختن دارد

معلمی که هنوز شوق آموختن دارد

پرینت       شماره خبر: 255684 22 تیر 1400 - 16:05 سپیدار آنلاین: الهام دهستانی، معلم بازنشسته‌ای است که با سرمایه شخصی خود اقدام به راه‌ندازی یک کتابخانه‌ سیار کرده است و با حضور در نقاط مختلف کشور سعی دارد نسل جوان را با فرهنگ کتابخانی آشتی بدهد؛ در این مسیر زنده کردن بازی‌های بومی-محله ای نیز مورد هدف این خانم معلم قرار دارد.

تصویر قطع گسترده آب در کرج و فردیس

قطع گسترده آب در کرج و فردیس

پرینت       شماره خبر: 255431 16 تیر 1400 - 12:36 سپیدار آنلاین: قطع برنامه‌ریزی شده و خارج از برنامه برق در استان البرز به قطع گسترده آب هم دامن زده و بسیاری از شهروندان از قطع آب حتی تا ۲۴ ساعت خبر داده‌اند.

تصویر دشمنان رودخانه کرج!

دشمنان رودخانه کرج!

پرینت       شماره خبر: 255326 07 تیر 1400 - 15:55 سپیدار آنلاین: رودخانه کرج به‌عنوان یکی از پرآب‌ترین رودخانه‌های دامنه جنوبی البرز از سال ۱۳۴۶ در ردیف رودخانه‌های تحت حفاظت سازمان محیط‌زیست قرار گرفته است.

تصویر آشفته بازار گوشت مرغ در البرز

آشفته بازار گوشت مرغ در البرز

پرینت       شماره خبر: 255283 06 تیر 1400 - 15:30 سپیدار آنلاین: در شرایطی که به دلیل بالا بودن قیمت گوشت قرمز، برخی فقط توان خرید گوشت مرغ را دارند، حال با التهاب قیمت وبی نظمی که در توزیع بازار مرغ البرزبه وجود آمده تامین این کالا هم برای مردم دغدغه شده است.

تصویر البرزی ها جشن خودجوش حضور بصیرتی برگزار کردند

البرزی ها جشن خودجوش حضور بصیرتی برگزار کردند

پرینت       شماره خبر: 255082 30 خرداد 1400 - 14:13 سپیدار آنلاین: پس از اعلام نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری از سوی وزارت کشور و منتخب شدن سید ابراهیم رییسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، البرزنشینان به صورت خودجوش جشن مشارکت سیاسی و پیروزی با عنوان « حضور بصیرتی » برگزار کردند.

البرزی ها جشن خودجوش حضور بصیرتی برگزار کردند

تصویر ملت ایران دلدادگی به انقلاب و نظام را به نمایش گذاشتند

ملت ایران دلدادگی به انقلاب و نظام را به نمایش گذاشتند

پرینت       شماره خبر: 255080 30 خرداد 1400 - 14:11 سپیدار آنلاین: مسوولان ستادهای انتخاباتی سید ابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب در البرز اظهار داشتند که ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد وفاداری خود را به اسلام، نظام، شهدا، امام راحل و رهبری به نمایش گذاشتند.

ملت ایران دلدادگی به انقلاب و نظام را به نمایش گذاشتند

تصویر شور و اشتیاق البرزی‌ها در یک روز حماسی

شور و اشتیاق البرزی‌ها در یک روز حماسی

پرینت       شماره خبر: 255066 28 خرداد 1400 - 08:39 سپیدار آنلاین: شور و اشتیاقی که امروز البرزی ها در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به نمایش گذاشتند، حکایت از حضوری پرشوری همراه با شعور و بصیرت بالا و دشمن شناسی آنان دارد.

 شور و اشتیاق البرزی‌ها در یک روز حماسی

تصویر شوراهای اسلامی از شکل گیری تا تصمیم سازی

شوراهای اسلامی از شکل گیری تا تصمیم سازی

پرینت       شماره خبر: 255037 27 خرداد 1400 - 12:12 سپیدار آنلاین: شوراهای اسلامی شهر و روستا که براساس فصل هفتم قانون اساسی از اواخر دهه ۷۰ در کشور پایه گذاری شده، اینک با گذشت حدود ۲۲ سال از فعالیت آنها ، بنا به گفته شهرداران ، تجربه خوبی از مشارکت مردم در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها داشته اند.

شوراهای اسلامی از شکل گیری تا تصمیم سازی

تصویر روشنگری ائمه جماعات مساجد در شورآفرینی انتخاباتی

روشنگری ائمه جماعات مساجد در شورآفرینی انتخاباتی

پرینت       شماره خبر: 255012 27 خرداد 1400 - 08:33 سپیدار آنلاین: مساجد و ائمه جماعات به عنوان پایگاهی مهم در روشنگری در تمام ادوار تاریخی ایران خوش درخشیده اند و اکنون در این برهه تاریخی حساس ایران اسلامی نیز نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.

روشنگری ائمه جماعات مساجد در شورآفرینی انتخاباتی

تصویر رقابت فشرده تبلیغاتی سیمای شهری البرز را کاغذی کرد

رقابت فشرده تبلیغاتی سیمای شهری البرز را کاغذی کرد

پرینت       شماره خبر: 254983 26 خرداد 1400 - 14:59 سپیدار آنلاین: رقابت فشرده تبلیغاتی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا افزون بر فضای مجازی ، سیمای شهرها و روستاهای استان البرز به ویژه کلانشهر کرج را کاغذی کرده است.

رقابت فشرده تبلیغاتی سیمای شهری البرز را کاغذی کرد

تصویر روایت بانوی صنعتگر البرزی از پیگیری‌های دستگاه قضایی برای احیای یک واحد تولیدی

روایت بانوی صنعتگر البرزی از پیگیری‌های دستگاه قضایی برای احیای یک واحد تولیدی

پرینت       شماره خبر: 254852 24 خرداد 1400 - 10:43 سپیدار آنلاین: یکی از بانوان صنعتگر استان البرز روایتی از بازگشت دستگاه خارج شده از کارخانه خود به خاطر بدهی ۳۷ میلیونی خبر داد و گفت: این کارخانه با تصمیمات قضایی دادگستری از تعطیلی نجات یافت.

 روایت بانوی صنعتگر البرزی از پیگیری‌های دستگاه قضایی برای احیای یک واحد تولیدی

تصویر البرز سرزمین اقوام در شور انتخاباتی

البرز سرزمین اقوام در شور انتخاباتی

پرینت       شماره خبر: 254835 24 خرداد 1400 - 08:43 سپیدار آنلاین: استان البرز یا ایران کوچک این روزها شور و حال خاصی به خود گرفته است ، استانی از آن سرزمین اقوام نام رده می شود و اتحاد و همدلی برای خلق حماسه ۲۸ خردادماه موج می زند.

البرز سرزمین اقوام در شور انتخاباتی

تصویر رسانه ها پیشتاز در شور انتخاباتی البرز

رسانه ها پیشتاز در شور انتخاباتی البرز

پرینت       شماره خبر: 254787 23 خرداد 1400 - 08:30 سپیدار آنلاین: رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی در کشور نقش ارزنده ای در ایجاد شور و نشاط اجتماعی دارند که در این بین خبرنگاران و اصحاب رسانه البرز در قالب چند وجهی مانند مکتوب، شنیداری ، دیداری و فضای مجازی البرز پیشتاز در شور انتخاباتی استان شده اند.

رسانه ها پیشتاز در شور انتخاباتی البرز

تصویر حرکت حماسی از مردم ، برآوردن مطالبات از مسوولان

حرکت حماسی از مردم ، برآوردن مطالبات از مسوولان

پرینت       شماره خبر: 254707 22 خرداد 1400 - 08:50 سپیدار آنلاین: ۴۲ سال حماسه های حضور توسط قشرهای مردم ایران اسلامی از جمله البرز مهر تائید ملت قهرمان ایران بر اصالت مردم سالاری دینی انقلاب اسلامی است که در این میان حفظ ارزش های والای دینی و تحقق مطالبات مختلف مردمی در این حماسه ها تکرار شده است.

حرکت حماسی از مردم ، برآوردن مطالبات از مسوولان

تصویر اصناف البرز در تدارک خلق حماسه ۲۸ خرداد

اصناف البرز در تدارک خلق حماسه ۲۸ خرداد

پرینت       شماره خبر: 254543 18 خرداد 1400 - 08:21 سپیدار آنلاین: اصناف ، بازاریان و تولید کنندگان ، پشتوانه و همراهان همیشگی انقلاب و نظام اسلامی بوده که اگر چه تحریم های ظالمانه و ویروس منحوس کرونا، آسیب جدی به آنها وارد کرده اما این روزها ، گفتمان این قشر در کشور و البرز از آمادگی برای خلق حماسه دیگری به نام انتخابات ۲۸ خرداد حکایت دارد.

اصناف البرز در تدارک خلق حماسه ۲۸ خرداد

تصویر فتح سکوی قهرمانی این بار در میدانی به نام انتخابات

فتح سکوی قهرمانی این بار در میدانی به نام انتخابات

پرینت       شماره خبر: 254505 17 خرداد 1400 - 10:34 سپیدار آنلاین: در حالی به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم که اقشار مختلف مردم از جمله ورزشکاران خود را برای شرکت در یک میدان جدید حماسی آماده می کنند.

فتح سکوی قهرمانی این بار در میدانی به نام انتخابات