تصویر شکار غیر مجاز مرال در استان البرز تکذیب می شود

شکار غیر مجاز مرال در استان البرز تکذیب می شود

پرینت       شماره خبر: 272416 09 شهریور 1401 - 14:26 سپیدار آنلاین: در پی انتشار خبر در فضای مجازی مبنی بر شکار غیر مجاز گوزن کمیاب در ارتفاعات استان البرز اداره کل حفاظت محیط زیست البرز جوابیه صادرکرد.

تصویر واکنش شهرداری کرج به تخلف احتمالی یک واحد صنفی پذیرایی در خشکاندن چند اصله درخت تنومند

واکنش شهرداری کرج به تخلف احتمالی یک واحد صنفی پذیرایی در خشکاندن چند اصله درخت تنومند

پرینت       شماره خبر: 271153 13 مرداد 1401 - 08:38 سپیدار آنلاین: در پی انتشار ویدئویی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مبنی بر تصاویر چند اصله درخت تنومند خشکیده شده و آسیب دیده در مقابل یکی از واحدهای صنفی پذیرایی در محور جاده مخصوص که موجب آزردگی خاطر شهروندان و دوستداران طبیعت گردیده است، شهرداری کرج به آن واکنش نشان و وعده تداوم پیگیری موضوع در محاکم قضایی تا حصول نتیجه را داد.

تصویر تکذیب صحت ویدئوی ریزش بخشی از یک پل در محدوده مهرشهر کرج

تکذیب صحت ویدئوی ریزش بخشی از یک پل در محدوده مهرشهر کرج

پرینت       شماره خبر: 270495 01 مرداد 1401 - 11:34 سپیدار آنلاین: با عنایت به انتشار ویدئویی در فضای مجازی که ادعا شده حاوی تصاویری از «وقوع ریزش و خرابی در بخشی از یک پل روگذر جدید الاحداث در کلانشهر کرج» می باشد، ضمن تکذیب، به اطلاع عموم همشهریان گرامی و اصحاب فهیم رسانه می رساند که ..

تصویر جزئیات درگیری عوامل شهرداری و کارگران ساختمانی در فردیس

جزئیات درگیری عوامل شهرداری و کارگران ساختمانی در فردیس

پرینت       شماره خبر: 268010 05 خرداد 1401 - 12:05 سپیدار آنلاین: شب گذشته ویدیویی در خصوص درگیری عوامل شهرداری با کارگران ساختمانی و مالک بیمارستان آرین در فضای مجازی منتشر شد که شهردار فردیس در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد و عدم ارائه استحکام بنا و ممانعت مالک از بازدید عوامل شهرداری از عملیات احداث بنا را عامل درگیری دانست.

تصویر می‌خواهند در دانشگاه خوارزمی مسکن ملی بسازند!

می‌خواهند در دانشگاه خوارزمی مسکن ملی بسازند!

پرینت       شماره خبر: 267895 03 خرداد 1401 - 14:35 سپیدار آنلاین: چند روز پیش بود که اداره کل راه و شهرسازی استان البرز با ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت طرح جهش تولید مسکن، از تأمین ۹۰ درصد زمین مورد نیاز برای این طرح در استان البرز خبر داد. گویا بخشی از زمین‌هایی که این اداره کل برای ساخت مسکن ملی در نظر دارد متعلق به دانشگاه خوارزمی و درست در همان جایی است که برای اجرای چندین طرح دانش‌بنیان مورد تصویب هیئت امنای دانشگاه قرار گرفته است.

تصویر حادثه انفجارسلیندر اکسیژن در بیمارستان های البرز رخ نداده است

حادثه انفجارسلیندر اکسیژن در بیمارستان های البرز رخ نداده است

پرینت       شماره خبر: 267785 01 خرداد 1401 - 15:46 سپیدار آنلاین: مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز با تکذیب فیلم انفجار سیلندر اکسیژن که در فضای مجازی به اتاق عمل یکی از بیمارستان های شهرستان کرج نسبت داده شده است ، گفت : چنین حادثه ای در البرز رخ نداده است.

تصویر شهرداری مشکین دشت البرز حمله سگ های ولگرد به یک مادر و دختر را تایید کرد

شهرداری مشکین دشت البرز حمله سگ های ولگرد به یک مادر و دختر را تایید کرد

پرینت       شماره خبر: 267479 26 اردیبهشت 1401 - 10:46 سپیدار آنلاین: در پی انتشار صحنه دلخراش حمله سگ های ولگرد به یک مادر و دختر سه ساله اش در شهرک بعثت شهر مشکین دشت از توابع شهرستان فردیس استان البرز در فضای مجازی ، سرپرست شهرداری این شهر حادثه مذکور را تائید کرد.

تصویر نانوایی‌های تعطیل مواخذه می‌شوند

نانوایی‌های تعطیل مواخذه می‌شوند

پرینت       شماره خبر: 267387 24 اردیبهشت 1401 - 15:32 سپیدار آنلاین: طبق گزارشات مردمی برخی از نانوایی‌های فردیس تعطیل بودند و فعالیت تعداد معدودی از نانوایی‌ها نیز با صف‌های عریض و طویل همراه بود.

تصویر واکنش‌ها به خبر یک انتصاب در اداره کل ورزش و جوانان البرز

واکنش‌ها به خبر یک انتصاب در اداره کل ورزش و جوانان البرز

پرینت       شماره خبر: 267114 19 اردیبهشت 1401 - 10:08 سپیدار آنلاین: چندی پیش خبری مبنی بر انتصاب جدید در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز حواشی بسیاری به دنبال داشت که جامعه ورزشکاران، روسای ورزشی و نمایندگان مجلس نیز در این خصوص اظهارنظرهایی داشتند.

تصویر تخریب دیوار حسینیه فرزندان شاهد توسط شهرداری اقدام نسنجیده و نابجایی بود

تخریب دیوار حسینیه فرزندان شاهد توسط شهرداری اقدام نسنجیده و نابجایی بود

پرینت       شماره خبر: 266010 24 فروردین 1401 - 08:49 سپیدار آنلاین: رئیس کمیسیون برنامه ، بودجه و سرمایه انسانی شورای شهر کرج گفت: آیا شهرداری همانطور که سرسختانه اقدام به تخریب دیوار مذکور نموده، برای بازپس گیری برخی املاک تصرف شده شهر یا قلع و قمع صدها مورد ساخت و ساز غیرمجاز نیز جدیت دارد؟

تصویر واکنش عضو شورای شهر به تخریب دیوار یک حسینه در کرج

واکنش عضو شورای شهر به تخریب دیوار یک حسینه در کرج

پرینت       شماره خبر: 265898 22 فروردین 1401 - 12:00 سپیدار آنلاین: شورای اسلامی شهر کرج گفت: تخریب دیوار آشپزخانه حسینیه موجب فضاسازی علیه مدیریت شهری کرج شده که این امر قابل قبول نیست؛ فعالیت این حسینیه عام المنفعه است که می‌توانیم آن را توسعه بدهیم.

تصویر جوابیه بهزیستی استان البرز در خصوص فیلم منتشر شده ضرب و شتم در مرکز نگهداری معلولین

جوابیه بهزیستی استان البرز در خصوص فیلم منتشر شده ضرب و شتم در مرکز نگهداری معلولین

پرینت       شماره خبر: 265635 18 فروردین 1401 - 13:12 سپیدار آنلاین: مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به اینکه مراکز نگهداری از معلولین توسط بخش خصوصی اداره میشوند و تحت نظارت بهزیستی استان هستند اظهار داشت:مددجویان ما خط قرمز ما هستند ما به حکم شرع، قانون و وظیفه موظف هستیم از افراد دارای معلولیت و جامعه هدف حمایت کنیم برای ما قابل قبول نیست که در مراکز تحت نظارت تعرضی به مددجویان صورت می‌گیرد و در صورت وجود چنین مسائلی با قاطعیت برخورد خواهیم نمود.

جوابیه بهزیستی استان البرز در خصوص فیلم منتشر شده ضرب و شتم در مرکز نگهداری معلولین

تصویر خبر خودکشی یکی از پرسنل ارتباطی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ندارد

خبر خودکشی یکی از پرسنل ارتباطی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ندارد

پرینت       شماره خبر: 264883 19 اسفند 1400 - 14:24 سپیدار آنلاین: به دنبال پخش شایعه ای مبنی بر خودکشی یکی از پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در فضای مجازی ، روابط عمومی این اداره کل ضمن تکذیب این شایعه بیانیه ای صادر کرد.

تصویر سلبریتی ها و شهرتی علیهِ مردم!

سلبریتی ها و شهرتی علیهِ مردم!

پرینت       شماره خبر: 258796 19 آبان 1400 - 15:02 سپیدار آنلاین: بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون اخیراً طی اظهار نظری گفته که اگر فردی پس از ۳۰ سال کار موفق به تامینِ رفاه افراد تحت تکفلش نشود، بی دست و پا است، صحبتی که قطعاً نباید از زبانی فردی مطرح می شد که شهرت کنونی اش را مدیونِ همان قشری است که..

سلبریتی ها و شهرتی علیهِ مردم!

تصویر اولتیماتوم شهردار فردیس به اکومال برای پرداخت بدهی میلیاردی

اولتیماتوم شهردار فردیس به اکومال برای پرداخت بدهی میلیاردی

پرینت       شماره خبر: 258473 13 آبان 1400 - 08:43 سپیدار آنلاین: محمدرضا آژیر شهردار فردیس در اقدامی مطالبه گرانه (که می بایست توسط شهرداران سابق صورت می گرفت) با #اخطار جدی به مجموعه اکومال برای پرداخت بدهی های سنگین خود به شهر، ضمن وعده پیگیری های مضاعف قانونی، سطح روابط فرهنگی مدیریت شهری با این مرکز بزرگ تجاری و اداری را موقتاً تنزل داد.

تصویر افشاگری درباره سرقت بزرگ در شهرداری کرج

افشاگری درباره سرقت بزرگ در شهرداری کرج

پرینت       شماره خبر: 258354 11 آبان 1400 - 08:47 سپیدار آنلاین: افشاگری عضو روحانی پارلمان محلی کرج درباره سرقت میلیاردها تومانی از کارخانه بازیافت و غارت بیت المال در روزِ روشن بار دیگر انگشتِ اتهام افکار عمومی و رسانه ها را متوجه حوزه های نظارتی این نهاد عریض و طویل ساخت که اولاً چطور از این افتضاح کم سابقه بی خبر مانده اند و ..

افشاگری درباره سرقت بزرگ در شهرداری کرج

تصویر اسباب کشی به اینترنت و زندگی رویایی و لاکچری در فضای مجازی!

اسباب کشی به اینترنت و زندگی رویایی و لاکچری در فضای مجازی!

پرینت       شماره خبر: 258192 08 آبان 1400 - 12:05 سپیدار آنلاین: در تهران و البرز، در مرکزی ترین استان‌های کشور و در قلب ایران نوعی اسباب کشی رواج یافته که افراد با کمترین هزینه و دردسر سر از زندگی #لاکچری و رویایی در می آورند، بر خلاف زندگی واقعی دیگر تنها نیستند و دوستان زیادی گرد آنها را گرفته است،

اسباب کشی به اینترنت و زندگی رویایی و لاکچری در فضای مجازی!

تصویر سازمان فرهنگی شهرداری کرج در آستانه «تحقیق و تفحص»

سازمان فرهنگی شهرداری کرج در آستانه «تحقیق و تفحص»

پرینت       شماره خبر: 258093 05 آبان 1400 - 11:36 سپیدار آنلاین: نقدهای وارد به عملکرد گذشته و امروز سازمان فرهنگی شهرداری کرج آن را تا پای «#تحقیقوتفحص» پیش برده تا پاره ای از «ابهامات مالی و اجرایی» زیر ذره بین نظارتی قرار گرفته و شفاف سازی شوند.

سازمان فرهنگی شهرداری کرج در آستانه «تحقیق و تفحص»

تصویر بورس، کوره پول سوزی و لبریز صبرِ ایوب سهامداران خُرد...

بورس، کوره پول سوزی و لبریز صبرِ ایوب سهامداران خُرد...

پرینت       شماره خبر: 258035 04 آبان 1400 - 12:50 سپیدار آنلاین: بورسِ تهران، مرزعه ای پُرثمر در سالِ ۹۸ و نیمه نخستِ ۱۳۹۹، سهامداران اما میلیونها ایرانی از اهالی دوردست ترین روستاها گرفته تا پایتخت نشینان. جایگاهِ حقوقی دعوت کننده مردم به بازار سرمایه دیگر جایی برای تحقیق و تردید باقی نگذاشته بود.

تصویر مسئولان استانی فرمانِ خودرو را بیشتر به سمت مشکین دشت بچرخانند!

مسئولان استانی فرمانِ خودرو را بیشتر به سمت مشکین دشت بچرخانند!

پرینت       شماره خبر: 258015 04 آبان 1400 - 09:44 سپیدار آنلاین: آقای داود اسدپناه رئیس پارلمان محلی مشکین دشت طی مطالبه ای خودجوش خواستار انعکاسِ دردها و #محرومیتها و کمبودهایِ این شهر از تریبون «رویش انقلابی البرز» شد و حاملِ درخواستی نیز برای مسئولان استانی بود، اینکه فرمانِ خودروهای شان را بیشتر به سمت مشکین دشت بچرخانند تا در جریان آنچه مردم را می آزارد، قرار گیرند.

تصویر افرادی که در تب دوخت و دوز اندام بدن می سوزند

افرادی که در تب دوخت و دوز اندام بدن می سوزند

پرینت       شماره خبر: 257965 03 آبان 1400 - 10:58 سپیدار آنلاین: اگر گرانی به اوج برسد، سنگ از آسمان ببارد یا کرونا همه را خانه نشین نماید، تاثیری بر شلوغی مراکز و کلینیک های زیبایی در #کرج نخواهد گذاشت، تبِ زیبایی و دوخت و دوز اندام بدن این روزها مرد و زن یا پیر و جوان نمی شناسد.

تصویر واکنش ها به انتشار یک کلیپ در البرز

واکنش ها به انتشار یک کلیپ در البرز

پرینت       شماره خبر: 257625 25 مهر 1400 - 08:50 سپیدار آنلاین: انتشار یک کلیپ کوتاه از سفر فرزند رییس شورای اسلامی شهر کرج در شمال کشور با استفاده از خودرو دولتی واکنش هایی در فضای مجازی، رسانه ای و مراجع رسمی استان البرز در پی داشت.