6 آبان 1400
شماره خبر: 258140

افتتاح مرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی پسرانه در روستای نجم آباد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسیمرکز توانبخشی و مراقبتی شبانه روزی افراد دارای اختلال هوش رشدی پسران بالای ۱۴ سال پسران در روستای نجم آباد باحضور امام جمعه محترم، فرماندار نظرآباد، معاون توانبخشی استان البرز، رییس بهزیستی شهرستان و جمعی از دیگر مسئولین افتتاح گردیده و به بهره برداری رسید.
فرماندار نظرآباد در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات ریاست و پرسنل اداره بهزیستی و خیرین گرانقدر این حوزه، عبادت واقعی را خدمت خالصانه به خلق الله بیان داشت.
وی افزود: طی بازدیدهای بعمل آمده از مراکز تحت پوشش بهزیستی در شهرستان، به حمدالله شاهد انسجام و تلاش برای خدمت واقعی به مراجعینشان بوده ایم که این مهم دارای اهمیت بسیار است.
مهندس قاسمی در ادامه گفت: جامعه هدف بهزیستی و کسانی که به هردلیل دارای کم توانی ظاهری هستند قشر ارزشمندی بوده که با تمام محدودیت های جسمی موجود در بسیاری از مواقع در جامعه موفق و تاثیرگذار نیز بوده و هرگز نباید از توانمندی های آنان چشم پوشی کرد.این مسئول در خاتمه خاطرنشان کرد: همه ما موظف به حمایت ویژه از جامعه هدف بهزیستی و خیرین و دست اندرکاران این حوزه هستیم تا بتوان خدمات بهتر و مطلوب تری ارائه نمود.