23 دی 1400
شماره خبر: 262011

ادامه روند تشدید نظارت بر واحدهای صنفی نظرآباد

سپیدار‌آنلاین: گروه اقتصادیپیرو تاکید مهندس قاسمی فرماندار نظرآباد مبنی بر لزوم نظارت بر تنظیم بازار و پیگیری و تامین کالاهای سهمیه ای و ضروری، جلسه تنظیم بازار شهرستان به ریاست مهندس جعفری اسکندرلو معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدا اعضای جلسه نسبت به ارائه گزارش پیرامون اقدامات انجام شده پرداخته و در ادامه مهندس جعفری اسکندرلو یکی از وظایف مهم ستاد تنظیم بازار شهرستان را پیگیری حداکثری دریافت اقلام و کنترل قیمت‌ها توسط اعضای ستاد عنوان داشته و گفت: باید در راستای تامین رفاه حال مردم اعضای ستاد با تمام ظرفیت در مقابل کم فروشی و گرانفروشی های واحدهای صنفی ایستادگی نمایند.
همچنین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری نظرآباد، اجرای طرح محله محور و منطقه‌بندی شهرستان برای نظارت دقیق‌تر و توزیع کالاها توسط بازرسین را بسیار ثمربخش عنوان نمود.
وی در پایان یادآور شد: با توجه به شیوع دوباره بیماری کرونا و جهت اجرای طرح مدیریت هوشمند و کنترل بیماری، تمام واحدهای صنفی موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی بوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.شایان ذکر است از جمله اهم مصوبات این جلسه گشت های مشترک روزانه در دو نوبت صبح و عصر از واحدهای صنفی و لزوم ارائه گزارش روزانه آن به فرمانداری، پیگیری جدی و مستمر اقلام تنظیم بازار شهرستان و دریافت کامل آن برای توزیع عادلانه با همکاری مباشرین امین میان مردم، نصب بنر توسط اتاق اصناف جهت اطلاع رسانی به مردم از قیمت‌های واقعی و مصوب و... میباشد.