25 دی 1400
شماره خبر: 262054

فرمانده گردانی که با وجود بداخلاقی های دنیوی با خدای خود معامله کرد

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعیفرمانده گردان، پاسدار شهید صفدر فلاح نژاد،شهیدی که با وجود بداخلاقی های دنیوی با خدای خود معامله کرد.
پاسدار شهید صفدر فلاح نژاد در سال ۱۳۴۱ در روستای خور استان البرز به دنیا آمد.ایشان از پاسداران و بسیجیان مخلص و در خط ولایت فقیه عازم جبهه های حق علیه باطل گردید و در جنگ فر‌مانده گردان بود.در قسمتی از وصیت نامه شهید آمده است:من به عنوان یک فرد طرفدار روحانیت در خط امام و به عنوان کسی که همه خط خود را از امام گرفته‌ام برای روحانیت پیامی دارم که امام امت را تنها نگذارید. طرز زندگی و حالات این مرد خدا را مشاهده کنید و ببینید که امام با مردم مستضعف چگونه برخورد می‌کند. به فکر و یاد آنان است.
برادران بسیجی شما در جای بلندی قرار گرفته ایدکه نور چشم ما هستید،نور چشم همه امت به شما دوخته شده و شما همیشه در جبهه‌ها هستید که مستقیما با کفار و دشمنان خدا و در پشت جبهه ها با منافقان و کسانی که نماز شب میخوانند ولی به ولایت فقیه و جهاد و شهادت اعتقادی ندارند و زمانی می‌رسد که اسلحه گرفته و بر علیه جمهوری اسلامی ایران می جنگند و با تمام قدرت با آنها می‌جنگید و رسوایشان میکنید.پاسدار شهید صفدر فلاح نژاد در تاریخ ۱۳۶۵/۰۱/۰۸ در عملیات والفجر _فاو بعنوان فرمانده گردان در جبهه های حق علیه باطل به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.