23 بهمن 1402
شماره خبر: 300845

پیام تبریک فرمانده انتظامی استان البرز به مناسبت سالروز تشکیل کمیته انقلاب اسلامی

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعیفرمانده انتظامي استان طي پيامي، 23 بهمن ماه، سالروز فرمان تاريخي معمار کبير انقلاب" امام خميني(ره) براي تشکيل کميته انقلاب اسلامي را تبريک گفت.
در متن پيام سردار"حميد هداوند" آمده است:
امروز سالروز دستور تاريخي معمار کبير انقلاب حضرت امام خميني (ره) در تشکيل کميته انقلاب اسلامي به منظور حراست از ارزش هاي انقلاب و تامين امنيت مردم است.
راز موفقيت کميته انقلاب اسلامي، بهره گيري از الگويي بود که در راستاي انقلاب کشور و ارکان اساسي آن يعني روحانيت، آزادگي و مبارزه، تحت زعامت امام(ره)، مردم و مسجد، شکل گرفته بود، به همين علت با توان بالايي به فعاليت خود ادامه مي داد. کميته نيرويي نبود که فقط در يک عرصه عمل کند، از قبل و همزمان با شروع جنگ، اين نهاد در سطوح مختلف از فردي تا گروه، تيپ و نهايتا لشکر "روح الله" نقش کليدي در دفاع مقدس داشت و ضمن موفقيت هاي بزرگي که در جبهه هاي جنگ کسب کرده بود، همزمان در شرق با اشرار و قاچاقچيان، در داخل با ضد انقلاب، بمباران هاي صدام، گروهک ها و مجرمان مبارزه و هرحرکت مخالف انقلاب را در نطفه خفه مي کرد. پس از تلفيق کميته انقلاب اسلامي با ژاندارمري و تشکيل فرماندهي انتظامي در کشور، امروز کارکنان انتظامي با جانفشاني خود در تمام نقاط کشور، از مرز گرفته تا در درون شهرها، از مبارزه با اشرار و قاچاقچيان گرفته تا مبارزه با اراذل و اوباش و مخلان نظم امنيت، ادامه دهنده راه شهيدان عزيز و ارجمندي خواهند بود که با اهدا خون خود نهال انقلاب را آبياري کرده و باعث شدند که آن نهال به درختي تنومند تبديل شده و هيچيک از قدرت هاي استکباري دنيا توان مقابله با آن را نداشته باشند.
اينجانب سالروز تاسيس کميته انقلاب اسلامي را به همکاران خود در فرماندهي انتظامي و خانواده محترم آن ها تبريک عرض نموده و آرزوي توفيق روزافزون براي خدمتگزاران نظام مقدس جمهوري اسلامي را دارم.
سرتيپ دوم پاسدار "حميد هداوند"
فرمانده انتظامي استان البرز

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود