23 بهمن 1402
شماره خبر: 300854

همایش "بانوان امید آفرین، راویان الگوی سوم زن مسلمان" در آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد

سپیدار‌آنلاین: گروه فرهنگیشاکر مسئول امور بانوان آموزش و پرورش استان البرز از برگزاری همایش "بانوان امید آفرین، راویان الگوی سوم زن مسلمان" با حضور آقایی مشاور استاندار و مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری البرز و اقبالی مدیر اندیشکده زوج و مشاور وزیر کشور در ستاد عفاف و حجاب کشور، ویژه بانوان مدیر مدارس ابتدایی نواحی چهارگانه کرج خبر داد.
شاکر افزود: به برکت نظام جمهوری اسلامی، بانوان در عرصه های مختلف خوش درخشیده اند و نقشه کلیدی و اساسی داشته و بخشی اعظمی از خدمات در کشور توسط بانوان مدیریت می‌شود.
وی بیان کرد: اگر بخواهیم به تمدن نوین اسلامی برسیم، مهم‌ترین وظایف به عهده خانواده‌ها و مدرسه و در راس آن به عهده بانوان است.در ادامه آقایی مشاور استاندار و مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری البرز ضمن تقدیر از حضور موثر بانوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار داشت: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری مسائل، مشکلات و آینده کشور، نیازمند گام برداری آگاهانه بانوان در مسیر جهاد امید آفرینی و جهاد تبیین است و اگر همگان متوجه رشد جایگاه بانوان باشند، می‌توانیم شاهد نقش آفرینی آنان به ویژه در ساخت ایران قوی و رسیدن به قله‌ها باشیم.اقبالی مدیر اندیشکده زوج و مشاور وزیر در ستاد عفاف و حجاب کشور نیز در این همایش گفت: رسالت ما به عنوان افراد اثر گذار نمی تواند بی ارتباط با محیط و زیست جهان پیرامون باشد. ارتباط و ادراک با شرایط اجتماعی حاکم، می تواند در حل مسائل و پیشبرد اهداف در خانواده و در جامعه مهم باشد. هیچ یک از ما نمی توانیم نسبت به مسایل پیرامون بی تفاوت باشیم، چون شرایط، تعاملات را رقم می زند و در واقع یک فرد متعالی فردی است که برای کشورش یعنی برای ایران و این انقلاب احساس تعلق خاطر دارد و می خواهد کشورش را تعالی بخشد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود