17 مرداد 1402
شماره خبر: 289980

بی آبی معضل اهالی تپه قشلاق (کوی بهار) محمدشهر شد

سپیدار‌آنلاین: گروه مردم و مسئولینقطعی چند روزه آب در محله کوی بهار محمدشهر مشکلاتی را برای اهالی این منطقه به وجود آورده است.
تابستان امسال را در حالی سپری می‌کنیم که آوازه قطعی آب در برخی از مناطق کشور به خصوص استان البرز محمدشهر( کوی بهار) به گوش می‌رسد. مدت چند روز است که ساکنان کوی بهار از داشتن آب محروم هستند.
ولی محمد ملکی فرمانده پایگاه اصناف شهید سردار حسین همدانی کوی بهار نیز خواستار رسیدگی به این موضوع شد. ریاست محترم آب رسانی، شهردار و اعضای محترم شورای شهر محمدشهر به استحضار میرساند قعله کتابی وخیابان امید خبرنگاران حدود 10سال است که همیشه با قعطی آب روبرو هستند. تا کنون چندبار نامه جهت برسی، به اداره آب و شهرداری، شورای شهر و حتی کلانتری زده شده است، اما متأسفانه هیچ گونه اقدامی صورت نگرفت است، تنها پاسخی که دادند، این است که به ساخت های غیر مجاز که کنتور ندارند،آب تعلق نمیگیرد. در کل این گونه نیست تمام خانه ها بالای 20سال داری کنتور قانونی می باشند. لذا از شما مسئولین محترم تقاضا داریم. که ما با این مشکل مواجه شدیم و استشهادی محلی هم در این خصوص تنظیم گردید.خواهشمند است پیگیری بفرمایید.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود