25 دی 1400
شماره خبر: 262023

آغاز عملیات روکش آسفالت بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی چهارباغ

سپیدار‌آنلاین: گروه شهریبا کاهش آلودگی هوا و بازگشایی کارخانجات آسفالت، عملیات روکش آسفالت پروژه بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آغاز شد.
عملیات زیر سازی بلوار شهید سلیمانی وفق اعلام مدیریت شهری، اوایل هفته جاری پایان یافت اما با اعلام شرایط نامطلوب هوا از سوی کمیته اضطرار کاهش آلودگی هوا و تعطیلی کارخانجات آسفالت، وقفه ای چند روزه در اجرای روکش آسفالت بلوار پیش آمد. امروز با اتمام زمان اضطرار آلودگی هوا، آسفالت پروژه بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تامین و عملیات روکش آسفالت این پروژه آغاز شد،به گفته مهندس قربانی شهردار چهارباغ در صورت مناسب بودن شرایط جوی، روکش آسفالت بلوار شهید سلیمانی ظرف یک هفته تمام خواهد شد.
شهردار چهارباغ افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر چهارباغ تمام تلاش خود را برای خدمت خالصانه به شهروندان به کار گرفته اند. در همین رابطه پیمان خیری رییس شورای اسلامی شهر چهارباغ و فرهاد رستمی رییس شورای اسلامی شهرستان و عضو شورای اسلامی شهر در بازدید از اجرای عملیات آسفالت بلوار شهید سلیمانی خواستار صحت و سرعت در اجرای روکش آسفالت این پروژه شدند.پیمان خیری گفت: در راستای بهبود وضعیت عبور و مرور شهری،اصلاح نقاط حادثه خیز و حفظ سلامت شهروندان، ضروری است بلوار شهید سلیمانی در اسرع وقت زیر بار ترافیک برود. فرهاد رستمی نیز در این بازدید بر دقت پیمانکار و نظارت دقیق ناظران عمرانی تاکید کرد و افزود: از شهرداری خواسته ایم به زودی عملیات روکش آسفالت این پروژه را به پایان برساند تا پس از تامین روشنایی، شهروندان با آسودگی از این مسیر عبور کنند.در خاتمه این بازدید میدانی، مدیریت شهری چهارباغ بر ضرورت اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی سازنده و هدفمند در سایر نواحی چهارباغ نظیر: مهدی آباد،ملک آباد،شهرک علوی و شهرک ابریشم تاکید کردند.گفتنی است پروژه بلوار شهید سلیمانی سال ها نیمه تمام بود اما پیش بینی می شود با همکاری و پیگیری های مجدانه شهردار و شورای اسلامی شهر و هم افزایی مسوولین شهرستان به زودی شاهد گشایش این معبر مهم در ورودی شهر چهارباغ (از سمت بلوار پیام) باشیم.