9 مرداد 1398
شماره خبر: 218107

البرز باید برای قاچاقچیان کالا ناامن شود

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی

البرز باید برای قاچاقچیان کالا ناامن شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: باید بیشترین نوع کالاهای قاچاق در این استان مشخص و استان را برای قاچاقچیان کالا نا امن کنیم .
سعید ناجی در نشست کمیسیون قاچاق کالا و ارز البرز افزود: افزایش فعالیت های صورت گرفته در امر مبارزه با قاچاق کالا باید منجر به کاهش جرم در استان شده تا فضای البرز برای فعالیت مجرمان ناامن شود.
وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته از سوی دستگاههایی که در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه کشف کالای قاچاق فعالیت کرده اند، یادآور شد: آنچه که باید بیش از هر نکته مدنظر اعضای کمیسیون قرار گیرد این است که تنها با ارائه گزارش دردی از استان کم نمی شود بلکه هر دستگاه مسئولی در این امر باید بررسی کند که آیا به توقیق لازم دست یافته ایم یا باید مسیر مقابله با قاچاق کالا را اصلاح کنیم.وی افزود: آمارهای ارائه شده در این نشست بیانگر تلاش و اهتمام ویژه برای مقابله با قاچاق کالاست اما نباید از نظر دور داشت که در سطح کشور رویکرد اصلی بر امر تاثیرگذاری و کاهش میل به موضوع قاچاق است.
درسال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید مبارزه با پدیده قاچاق کالا با هدف حمایت هرچه بیشتر از تولید داخلی مورد تاکید قرار گرفته است.

منبع ایرنا