8 فروردین 1402
شماره خبر: 282295

حضور چشمگیر مسافران نووزی در بازدید از جاذبه های گردشگری نظرآباد

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسی


دکتر بغدادی فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان نظرآباد با اشاره بر حضور چشمگیر مسافرین در این شهرستان اظهار داشت: به حمدالله در پایگاه خدمات سفر شهرستان نظرآباد به مناسبت سال جدید که از ۲۸ اسفند لغایت ۱۵ فروردین به ارائه خدمات میپردازد مفتخر به میزبانی از بیش از ۱۰هزار نفر تاکنون بوده ایم.

وی افزود: با توجه به دسترسی و اتصال ۱۴ استان از اتوبان کرج_قزوین، در نوروز امسال پایگاه خدمات سفر شهرستان نظرآباد به طور متمرکز در فخرایران دایر گردید تا بتواند ضمن خدمت رسانی شایسته به مسافرین نوروزی، معرفی شایسته ای از ظرفیت‌های غنی این شهرستان به هموطنان عزیز نیز داشته باشد.
دکتر بغدادی در ادامه یادآور شد: مجموعا ۱۰غرفه در این پایگاه متشکل از غرفه های هلال احمر، میراث فرهنگی، نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، بهزیستی و اورژانس اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، راهداری، اورژانس، آتش نشانی و... در حال فعالیت می باشد که هر کدام از این غرفه ها به خدمات مختلفی همچون محیط زیست، کودک، عرضه محصولات صنایع دستی و... می پردازند.
رییس ستاد خدمات سفر نظرآباد در خاتمه در تشریح میزان استقبال از جاذبه های گردشگریِ تاریخی این شهرستان گفت: از دومین روز از سال جدید، محوطه ازبکی با ۳۵۰۰ بازدیدکننده، تالاب فصلی صالحیه با حدود ۵۰۰۰ بازدیدکننده و آسیاب مهدی آباد با ۱۸۵۰بازدیدکننده میزبان مسافرین نوروزی بوده است.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود