21 تیر 1403
شماره خبر: 307545

طرح‌های هادی روستایی نیاز به بازنگری اساسی دارند

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسیجلسه شورای اداری و کمیته برنامه ریزی شهرستان طالقان با حضور و سخنرانی علی حدادی، نماینده مردم شریف شهرستان‌های غرب استان البرز در مجلس شورای اسلامی، روز بیستم تیرماه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان طالقان برگزار شد.
حدادی در این جلسات با تأکید بر لزوم بازنگری در طرح آبریز شهرستان طالقان، گفت: این طرح باید با نگاه مردمی و مردم پایه اصلاح شود. نماینده مردم طالقان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه شهرک صنعتی باید در این شهرستان اجرا شود، گفت: جوانان شریف طالقان نیاز به شغل دارند و ایجاد اشتغال باید یکی از محورهای موردتوجه در این شهرستان باشد. حدادی با تأکید بر لزوم اولویت‌بندی پروژه‌ها جهت تخصیص اعتبار و بودجه، عنوان کرد: پروژه‌هایی که ارتباط و اثرگزاری بیشتری در زندگی مردم شریف شهرستان دارند باید در اولویت تخصیص اعتبار و بودجه و اجرا قرار گیرد. وی در بخش دیگری با تأکید بر لزوم بازنگری در طرح‌های هادی روستاها و اجرای آن، گفت: مردم فهمیم ما در روستاها مشکلات بسیاری جدی را با طرح‌های هادی و اجرای نادرست آن دارند که ضروری است بازنگری جدی در این طرح‌ها برای رفع مشکلات مردم صورت گیرد. این نماینده مجلس در بخش دیگری نسبت به عدم اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار در این شهرستان انتقاد کرد و به مسئولین دستگاه های اجرایی طالقان در این رابطه تذکر داد. حدادی در ادامه به طرح تفضیلی و جامع شهرستان طالقان اشاره کرد و گفت: این طرح مشکلاتی دارد که باید اصلاح و برای اجرا اقدام شود. وی به دو پروژه مهم نیمه کاره در این شهرستان اشاره کرد و گفت: تونل جاده جدید هشتگرد به طالقان و بیمارستان این شهرستان باید به جد پیگیری شود تا هر چه زودتر در اختیار مردم محترم طالقان قرار گیرد. این نماینده مجلس با اشاره به مشکل آب رسانی در برخی روستاهای طالقان، خواستار پیگیری و حل این مهم به فوریت شد.
حدادی در خاتمه نسبت به اعتبار کم در نظرگرفته شده در خصوص بحث آموزش و پرورش در این شهرستان انتقاد کرد و گفت: با توجه به فرسودگی برخی مدارس طالقان باید اعتبار بیشتری برای تخریب و نوسازی این مدارس در نظرگرفته شود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود