30 شهریور 1402
شماره خبر: 292389

دفاع مقدس گنجینه‌ای گران‌بها و پایان‌ناپذیر

سپیدار‌آنلاین: گروه اجتماعیمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای گران‌بها و پایان‌ناپذیر است و گذر ایام و اهمیت هشت سال مقطع طلایی مقاومت ملت بزرگ ایران، هر دم درخششی از این گنجینه را نمایان می‌سازد.
به گزارش«ایثار» استان البرز، سلیمان رستمیان در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای گران‌بها و پایان‌ناپذیر است و گذر ایام و اهمیت هشت سال مقطع طلایی مقاومت ملت بزرگ ایران، هر دم درخششی از این گنجینه را نمایان می‌سازد.وی در ادامه تصریح کرد: با فراموشی دوران دفاع مقدس دچار بحران هویت خواهیم شد. نباید فراموش کنیم چه اتفاقاتی سبب عزت، سربلندی افتخار و غرور کشور شده است تمامی این افتخارات محصول ایثارگری 8 ساله‌ای است که ایثارگران در دوران دفاع مقدس با مجاهدت خود رقم زدند.
رستمیان افزود: شهدا و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس با حرکت در مسیر عاشورایی دفاع از دین و ارزش‌ها و آرمان‌ها، شوق شهادت را در خود پروریدند و با روحیه ایثارگری و مجاهدت‌های خود برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: امروز ما و تمامی آحاد جامعه مدیون ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های شهدا، ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان هستیم و باید ضمن ادامه راه این بزرگواران ارزش‌های دفاع مقدس که همان ارزش‌های عاشوراست را در جامعه ترویج کنیم.
وی افزود: ارزش‌های دفاع مقدس امروز به برکت خون شهدا و ایثار ایثارگران همچنان جاری و ساری است و امروز به الگویی برای جبهه مقاومت تبدیل‌شده و ان‌شاءالله زمینه‌سازی برای حکومت عدل جهانی خواهد بود.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود