1 مهر 1391
شماره خبر: 11951

گامهای استوار نیروهای مسلح در البرز اقتدار ایران را به نمایش گذاشت

سپیدار‌آنلاین: گروه شهری

 گامهای استوار نیروهای مسلح در البرز اقتدار ایران را به نمایش گذاشت

سپیدار آنلاین: سالروز آغاز حماسه آفرینی ها، رشادتها، ایثار و شهادت ها و به دنبال آن اقتدار ایران اسلامی است و چه زیبا این اقتدار با گام های استوار نیروهای مسلح به نمایش درآمد.
سالروز آغاز حماسه آفرینی های ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس است. دفاعی که اگرچه بسیاری از عزیزان، جوانان و نوجوانان وطن به واسطه آن به خاک و خون کشیده شده و پر کشیدند اما اقتدار، سربلندی و عزت روز افزون کشور را رقم زد. سالروز آغاز رشادت ها، ایثار، ایستادگی و صبر ملتی است که با همه توان از خاک وطن دفاع کردند تا ذره ای از آن به دست دشمن نیفتد. چه زیبا گامهای استوار و محکم نیروهای مسلح در اولین روز از هفته دفاع مقدس بر زمین کوبیده شد اما نه گام های استوار نیروهای مسلح این بار بر زمین کوبیده نشد بلکه تهدیدها و تحریم های دشمنان کشور فرود آمد تا نور امید را دل ایرانیان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان انداخته و بر ناامیدی و یاس دشمنان دامن زنند. فرود گام های استوار، محکم و پرصلابت دلاورمردان نیروهای مسلح امروز اقتدار کشور را دوباره فریاد زد تا جهان و جهانیان ببینند که ایران و ایرانی همواره جان بر کف در دفاع از وطن، خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و حمایت از رهبر این انقلاب آماده است. استان البرز همزمان با سراسر کشور شاهد رژه مقتدرانه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس بود تا برگ زرین دیگری از افتخارات استان در حماسه افرینی ورق بخورد. یگان های نمونه لشکر 23 تکاور ارتش، نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان البرز در شهرستان کرج به رژه پرداختند. پرواز چتربازان بر فراز آسمان استان البرز، رژه جانبازان، رژه دانش اموزان بسیجی و نمایش تجهیزات و ادوات نظامی نیمه سنگین از جمله انواع توپ های سبک و سنگین، کاتیوشا و ضد هوایی های پیشرفته از جمله برنامه های این مراسم بود. همچنین در مراسم رژه یگان های امدادی استان از جمله آتش نشانی و هلال احمر نیز حضور داشتند. استاندار البرز، فرماندار کرج، امام جمعه کرج، نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی، فرمانده لشکر 23 تکاور ارتش، فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مدیران و مسئولان استان البرز و همچنین جانبازان و خانواده های معظم شهدا و جانباران در این مراسم حضور داشتند.
در این مراسم ضمن روایت وصیت نامه چند تن از شهدای ارزشمند استان البرز، از خانواده های شهیدان دیباجی فروشان، کولیوند و خدامراد قلقل با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
منبع: کامنا

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود