22 خرداد 1403
شماره خبر: 306123

ایل راه های شهرستان باید حفظ شود

سپیدار‌آنلاین: گروه سیاسیمعاون استاندار و فرماندار شهرستان در جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بر حفظ ایل راه ها تأکید کرد.
دکتر رمضانی اذعان داشت: ارائه خدمات بیمه اجتماعی به کاهش فقر، بهبود زیرساخت های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی، روستایی و عشایر می انجامد. وی با اشاره به دهیاران و شوراهای اسلامی روستا خواست: از تمام ظرفیت اطلاع رسانی خود برای تسهیل روند عضویت روستائیان و کشاورزان در صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنید. نماینده عالی دولت در شهرستان کرج تصریح کرد: در دولت شهید جمهور ۱۲ میلیون بیمه رایگان ارائه شد و باید این خدمات ارزشمند ادامه پیدا کند. وی با تأکید بر ارائه خدمات بیمه گفت: بیمه محصولات کشاورزی را جدی بگیرید تا کشاورزان و عشایر ما با اطمینان کارشان را انجام دهند.فرماندار افزود: تولید محصولات ارگانیک عشایر بسیار ارزشمند است و همه ی دستگاه ها باید خدمات به موقع به عشایر ارائه دهند.
طبق اعلام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج ۸۱ دستگاه وظیفه خدمات رسانی به عشایر را دارند. دکتر رمضانی یادآور شد: عشایر قشر محروم جامعه نیستند بلکه آنها مولدین بابرکت و باغیرتی هستند که در سرما و خاک و خاشاک برای اقتصاد و سلامت مردم تلاش می کنند.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود